Strona główna
Aktualności
Katyń… ocalić od zapomnienia
"Katyń… ocalić od zapomnienia” – pod takim hasłem 17 września 2025 r. miała miejsce uroczystość upamiętniająca żołnierzy Wojska Polskiego i funkcjonariuszy Policji Państwowej związanych z naszą gminą, zamordowanych w Katyniu, Charkowie i Twerze-Miednoje.
Organizatorami tej uroczystości byli: Wójt Gminy Oksa Tadeusz Soboń, Przewodnicząca Rady Gminy Oksa Lidia Turek oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Oksie Leopold Sputo.
Narodowe Czytanie 2025 📖🇵🇱
2111 września 2025 roku w naszej szkole odbyła się kolejna edycja akcji „Narodowe Czytanie”. To ogólnopolskie przedsięwzięcie ma na celu promocję czytelnictwa jako podstawowej formy kontaktu z kulturą, propagowanie dzieł polskiej literatury oraz wzmacnianie kulturowej i narodowej wspólnoty Polaków.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2025/26
1 września w Szkole Podstawowej w Oksie miała miejsce inauguracja roku szkolnego 2025/2026. Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele, z wielką radością świętowaliśmy rozpoczęcie nowego roku szkolnego w naszej szkole!
Rozpoczęliśmy nową przygodę w edukacji, pełną wyzwań, nowych doświadczeń i niezapomnianych chwil. W imieniu całego grona pedagogicznego życzę wszystkim uczniom sukcesów w nauce, radości z odkrywania świata oraz wielu wspaniałych przyjaźni.
Galeria zdjęć
- brak danych